Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa Płatnego Parkowania w Lublinie: Mogą być zmiany w wielkości i opłatach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2018 r. o 06:53 Powrót do artykułu
Apeluję o opamiętanie!!! Strefa Płatnego Parkowania to skandal! Wysokie stawki za paliwo, ubezpieczenia i koszty utrzymania auta a do tego niemożność zaparkowania bez opłaty to absurd. Parking strzeżony tam owszem winna być symboliczna opłata, ale pozostałe miejsca to zdzierstwo! Nie do wiary, że mieszkańcy Lublina się na to godzą! Liczę, że znajdzie się ktoś, kto się tym należycie zajmie. Lublin dla mieszkańców!!! Anulować Parkomaty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpamiętacie mnie POlskie POdludzie. Zostawię miasto zadłużone i biedne. POpularny POlityk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Autorzy projektu sugerują też zmiany w siatce połączeń komunikacji miejskiej wymuszające na pasażerach więcej przesiadek" - i tu przypomina mi się scena z "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", jak Zdzisław Nalberczak opowiada jakie to ma świetne połączenie, wymienia kilka przesiadek, zanim dostanie się do pracy :) . Zmiany w komunikacji miejskiej Lublina są ważne i z pewnością wymagają jakiś korekt, ale nadmierna ingerencja zakończy się fiaskiem, na pewno nie jest to dobrym wyjściem zmuszać ludzi do większej ilości przesiadek, nikt tego nie lubi. Obecny układ jest w miarę optymalny, choć pewne zmiany tras, czy dostosowywanie komunikacji miejskiej do realnych potrzeb pasażerów jest wskazane, jednak zmiany kosztują i to dużo, a miasta jest nie stać na rewolucję w komunikacji miejskiej. Z drugiej strony dokonując jakichkolwiek zmian, zawsze pojawi się grupa osób przeciwnych, a że linia jeździła tędy wiek wieków, a że stracimy połączenie z tym, albo z tamtym - czasami trzeba pójść na pewne kompromisy, straci się coś, a w zamian zyska się coś innego, może nawet lepszego. Nie da się zrobić tak, żeby mieć połączenie wszystkiego ze wszystkim( to chyba nie dotyczy Os. Poręba czy pętli na Paderewskiego). Z jednej strony chcemy zmian, a z drugiej strony niechętnie je przyjmujemy, to jak w końcu z nami jest?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy autorzy tych planów mają ważne badania psychologiczno - psychiatryczne? Bo zdaje się, oderwali się nieco od rzeczywistości a radni którzy ich poprą, mogą po najbliższych wyborach "wrócić na ziemię".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dzieki temu zuk stracil moje poparcie wczoraj probowalem autobusem dojechac z dzieckiem 40 min zmarnowane . chyba czas wyprowadzic sie z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak jeszcze płatne strefy parkowania na osiedlach, tam można by kasę kosić od 17 do 6 rano !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie bardzo dobre, ale warunkowo. Pierwszy warunek - przenieść urzędy na peryferia, zapewnić dostęp dla petentów (praca min do 18:00!) lub wprowadzić obsługę zdalną (internet, telefon, BOMy?). Jak to jest, że mając XXI wiek, możliwość zamówienia dowodu osobistego przez internet o dowolnej porze dnia i nocy (profil zaufany) i tak muszę brać dzień wolny w pracy by dostać się JEDYNEGO urzędu w mieście, JEDYNEGO pokoju gdzie mogę ten dokument odebrać (i to max do 15:30!) Drugi warunek - poprawić funkcjonowanie komunikacji zbiorowej - to co jest teraz nie zachęca. Pamiętam szkolne czasy, gdy autobusami jeździłem codziennie i nie narzekałem. Teraz - narzekam i wolę pokręcić się autem po centrum w poszukiwaniu miejsca niż tracić czas na oczekiwaniu na autobus. Częstotliwość kursowania zdecydwoanie za słaba w stosunku do potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stówka za wyciągnięcie z tyłka kilku "pomysłów" z kosmosu. nieźle - tylko jaką wartość ma taki dokument i po co w ogóle się do niego odnosić, skoro propozycje w nich zawarte nie są w żaden sposób skonkretyzowane ani odniesione do rzeczywistości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się pomysł '"więcej przesiadek". Jest tak niedorzeczny, że aż trudno coś tu dodać. Ale spróbuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaczną od siebie, a dopiero później nam regulują te kwestie. Zlikwidować wszystkie służbowe miejsca postojowe i wprowadzić nakaz korzystania przez urzędników z komunikacji miejskiej, a problem sam się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogonić żuka, a za te wypociny niech zapłaci z własnej kieszeni!! Dał zarobić WARSZAWIAKOM . Dlaczego?? Co to za firma?? Mamy przecież Politechnikę, czyli Uniwersytet Techniczny, czy tam nie ma nikogo, kto podjął by się analiz na podstawie LITERATURY W INTERNECIE ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zamknąć centrum nawet dla autobusów (zwężanie?!). I dodać jeszcze więcej skrzyżowań i świateł, by przejazd autobusem przyspieszyć. Tylko rowery, w zimie narty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadniczo to tzw. "centrum" już można zamknąć a ulice zaorać. I tak nie ma tam po co zaglądać, tym bardziej samochodem. Co najwyżej sprawę w urzędzie raz na jakiś czas. Mogie sie przejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu urzędnicza mać WYDYMAŁA nas, mieszkańców, na blisko 100 tys. zł. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto chce walczyć z mieszkańcami. Ciekawe czy daleko na tym zajedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne pieniadza wyrzucone! Przerabianie deptaku na deptak tez jakis geniusz wymyslil!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas jeszcze ruskie myslenie limuzyno z pod obory na trawnik w centrum. Do rozwiazan z cywilizowanego swiata nie teraz nie z tymi zacofanymi umyslami. Raczej za 30-50lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie to typowe dla warsiawiaków nienawidzących ludzi wokół siebie, obrzydzić ludziom miasto, karać, podnosić opłaty, zniechęcać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden idiota płaci nieswoimi pieniędzmi innym idotom za wymyślanie idiotyzmów. Tak najkrócej by można było ocenić powyższe inicjatywy. Lublinianie -zbliża się czas kiedy tych ociemniałych wizjonerów będziemy mieli okazje wyślizgać z cieplutkich i dobrze opłacanych fotelików ....... jak to mój wnuczek mówi ,wyborcy " DO LOBOTY " czyli do urn wyborczych i dziadostwo wymazywać z naszej a nie ich przestrzeni publicznej . W przeciwnym razie to oni nas z tej przestrzeni wypchną. Już ludzie którzy mają przez dłuższy czas swoich podopiecznych w szpitalach tracą majątki z powodu nieludzkich opłat . Urzędasy urządzają sobie skubaczki na ludzkim nieszczęściu. Ciekawe jak potraktują problem gdzie same urzędniki wwożą limuzynami swoje du*y do centrum Miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wzorce rozwiązań są na zachodzie ? Wystraczy tak jak robili to kiedyś japończycy uczyć się od mądrzejszych i podpatrywać ich rozwiazania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...